Гостьова лекція до Дня юриста

6 жовтня 2017 р. в приміщенні Університетського коледжу з нагоди відзначення Дня юриста відбулася гостьова лекція «Теоретико-правові засади визначення підстав адміністративної відповідальності» (Гуржій А.В., кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету)
У рамках зустрічі презентовано досвід патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» у сфері захисту прав інтелектуальної власності, а також «Роль інтелектуальної власності в суспільстві та її вплив на споживачів». Участь у заході взяли студенти спеціальності Правознавство.
Модератор заходу: голова циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Бурдіна Н.К.