Засідання СНТ «Лабіринт» на тему: «Порушення прав дитини та їхні наслідки» (за творами Бориса Грінченка)

10 грудня 2015 року, в Університетському коледжі відбулося відкрите засідання СНТ «Лабіринт», присвячене проблемі порушення прав дитини. У засіданні також взяли участь студенти груп першого курсу спеціальностей «Правознавство» та «Видавнича справа».
Метою заходу було акцентувати увагу на проблемах дотримання прав дітей в Україні та порівняти сучасну ситуацію в цій сфері з кінцем ХІХ ст. (епохою, яка змальовується у творах Бориса Грінченка). Присутнім пропонувалося виявити порушення прав дитини у сюжетах творів Бориса Грінченка, а також встановити причини правопорушень, вчинених головними героями, вид правопорушення, наявність пом’якшуючих чи обтяжуючих обставин.