Виїзне засідання в Урочищі Бабин Яр

18 листопада 2015 року студенти першого курсу Університетського коледжу спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» разом з викладачами циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства Борисевич І.Ф. та Бацук О.П. провели виїзне засідання в Урочищі Бабин Яр, присвячене річниці трагедії Бабиного Яру та Дню боротьби з фашизмом та антисемізмом.
Викладачі ознайомили студентів з основними версіями походження назви Урочища та місцем Бабиного Яру в трагічних сторінках історії Другої світової війни. Студенти зачитали спогади очевидців трагедії, вірші. Було оголошено хвилину мовчання по невинно убієнних на цьому місці громадянах. Відбулося покладання квітів до центрального пам’ятника Урочища.