Установча конференція​ з виробничої практики

​Відповідно до навчального плану спеціальності 5.01010101 "Дошкільна освіта" та графіку навчального процесу на 2014-2015 навчальний рік ​студенти ІІІ курсу проходитимуть виробничу (переддипломну) практику тривалістю чотири тижні з 04 до 31 травня 2015 року.
​29 травня 2015 року відбулася установча конференція​. На конференції виступили:
​1. Олексій Васильович Запара - завідувач навчально-виробничої практики. Він ознайомив присутніх з наказом про організацію виробничої (переддипломної) практики,​ розподілом студентів ІІІ курсу на підгрупи для її проходження, викладачами-керівниками практики, закріпленими за кожною підгрупою та провів інструктаж студентів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
2. Катерина Семенівна Кубієвич - викладач циклової комісії з педагогічної освіти, керівник педагогічної практики. Вона ознайомила студентів з програмою даного виду практики, основними вимогами до студентів-практикантів та повідомила їх про те, які документи необхідно підготувати для звіту про практику.