Навчальна практика з соціальної роботи

24 червня 2024 року відбулася настановна конференція з проходження навчальної практики з соціальної роботи для студентів 2 курсу спеціальності «Соціальна робота».

Студенти відвідали базу практики – Київський міський центр соціально-психологічної допомоги, познайомились з керівництвом і працівниками Центру, пройшли вступний інструктаж з техніки безпеки.

Також, майбутніх фахівців з соціальної роботи ознайомили з метою та змістом практики, індивідуальними завданнями та формами звітності, вимогами щодо оформлення звітної документації та критеріями оцінювання.

Висловлюємо вдячність Київському міському центру соціально-психологічної допомоги за співпрацю, а студентам бажаємо успішного засвоєння практичних навичок!

Модератор заходу: викладач циклової комісії з педагогічної освіти Пиголенко Ю.А.

Навчальна практика з соціально...
Навчальна практика з соціальної роботи