Науково-практичний семінар «Наступність дошкільної і початкової освіти – актуальна проблема сучасності»

20 квітня 2015 року в Київському міському Будинку вчителя відбувся науково-практичний семінар «Наступність дошкільної і початкової освіти – актуальна проблема сучасності».

Школа не повинна вносити різкого перелому
в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина
продовжує робити сьогодні те, що робила вчора.
Нехай нове з’являється в її житті поступово
і не збентежує лавиною переживань.
В.О.Сухомлинський

Мета семінару: визначення теоретичних і практичних засад збереження наступності дошкільної і початкової освіти.

Тематичні напрями роботи семінару:
- Наукові підходи до організації дошкільної і початкової освіти;
- Наступність у змісті дошкільної і початкової освіти;
- Наступність у формах організації пізнавальної діяльності дітей дошкільної та початкової освіти;
- Наступність у підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти;
- Взаємодія дошкільних закладів та початкової школи.

Учасники семінару: науково-педагогічні працівники, методисти районних науково-методичних центрів з дошкільної та початкової освіти, вихователі старших груп та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів, учителі початкової школи, заступники директорів з початкової освіти загальноосвітніх навчальних закладів, студенти спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» Педагогічного інституту та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Форма проведення: круглий стіл.