Асистентська практика студентів

За активної участі викладачів циклової комісії на базі Університетського коледжу проходять асистентську практику студенти ОКР "Магістр" спеціальностей "Дошкільна освіта" та "Початкова освіта" (денної і заочної форми навчання).
З 2 по 21 березня 2015 року викладачі циклової комісії Петренко Л.П. і Мішенкова В.В. співпрацювали зі студентами ОКР "Магістр" (денна форма навчання) спеціальності "Початкова освіта", а з 16 березня по 5 квітня - зі студентами ОКР "Магістр" (заочна форма навчання) спеціальності "Початкова освіта".
Викладач Артюх Л.Л. традиційно співпрацює зі студентами-практикантами ОКР "Магістр" спеціальності "Дошкільна освіта". З 9 по 29 березня на базі циклової комісії проходили асистентську практику студенти-магістранти денної форми навчання. З 6 по 21 квітня триває практика магістрантів заочної форми навчання.