Відеолекція «До 90-х роковин Голодомору-геноциду українського народу»

Щороку, в четверту суботу листопада, в Україні та світі вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. Цього року, як і в минулому, українці вшановують пам’ять жертв геноциду в умовах повномасштабної війни з Росією. 24 листопада 2023 року зі студентами другого курсу Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Соціальна робота» було проведено годину пам’яті, відеолекцію «До 90-х роковин Голодомору-геноциду українського народу». Мета цього заходу: виховувати у студентів почуття гідності та пам’яті про мільйони загублених життів. Адже злочини й трагедії, свідками яких ми є сьогодні, з усією наочністю демонструють: пам’ять надзвичайно важлива. Ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути покарані, а жертви – справедливо пошановані. Пам’ятаємо, єднаємося, переможемо!

Модератор: Пиголенко Ю.А., викладач циклової комісії з педагогічної освіти.

Відеолекція «До 90-х роковин Г...
Відеолекція «До 90-х роковин Голодомору-геноциду українського народу»