«День Гідності та Свободи»

21 листопада 2023 року із студентами другого курсу Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Музичне мистецтво» було проведено годину пам’яті: «День Гідності та Свободи». Студенти обговорили відеоролик: «День Гідності та Свободи: хронологія двох революцій». У відео розповідається про те, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість та як ці події вплинули на майбутнє України. Це історія про тих, хто захищав свободу і власну державу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Майдану і воїнів-захисників України, які загинули за світле майбутнє України.

Модератор: ВИНАР Валентина Іванівна – викладач циклової комісії з педагогічної освіти.

«День Гідності та Свободи»