Клуб "Людина професії": зустріч з вихователем-методистом КДНЗ "Центр розвитку дитини "Я+сім'я" Т.М. Чечко

25 жовтня 2023 року в рамках клубу "Людина професії" студенти ІІ курсу спеціальності "012 Дошкільна освіта" зустрілися з вихователем-методистом КДНЗ "Центр розвитку дитини "Я+сім'я" Т.М. Чечко. Тетяна Миколаївна провела інформативну бесіду та практикум, під час якого студенти дізналися особливості, методи та прийоми роботи з дітьми з особливими потребами. Студенти дізналися, що інклюзивні групи можуть створюватися у закладах дошкільної освіти України незалежно від підпорядкування та форми власності. Особливістю організації інклюзивної групи в закладі дошкільної освіти є забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю. Освітньо-виховний процес здійснюється на основі застосування особистісно-орієнтованих методів навчання з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей. Щиро дякуємо за запрошення та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Модератор заходу: Д.О. Сопова, викладачка циклової комісії з педагогічної освіти.

 

Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб
Клуб "Людина професії": зустрі...
Клуб