Тренінг «Безпечна міграція»

12 жовтня 2023 року із студентами групи ХОРфмб2240 та ПОфмб22140 Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Солошенко Ольгою і Курченко Тетяною було проведено тренінгове заняття з тематики попередження торгівлі людьми «Безпечна міграція».
Студенти поповнили  свої знання щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, обговорили ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми, причини та наслідки цього явища, а також актуалізували знання учасників про особливості поїздок за кордон.
Дане заняття зацікавило студентів своєю інформативністю, наочністю, тренінговою та ігровою формою роботи.
Модератор Винар В. І. – викладач Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.