Фокус-група на тему: «Вплив дистанційної освіти на підготовку соціальних працівників»

7 квітня 2023 року в рамках Декади циклової комісії з педагогічної освіти проведено фокус-групу зі студентами 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» на тему: «Вплив дистанційної освіти на підготовку соціальних працівників». Метою даного заходу було виявлення і ранжування найбільш актуальних психологічних і соціально-педагогічних проблем студентів; визначення напрямів надання допомоги студентам в умовах дистанційної форми навчання. В ході проведення фокус-групи, студенти мали змогу визначитись з основними характеристиками, перевагами та недоліками підготовки соціальних працівників під час дистанційного навчання.

Модератор: викладач Пиголенко Юлія Анатоліївна.

fokyc grypa 07 04