Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022

26 травня 2022 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науковий аукціон «Моя субтильна незалежність» у рамках Фестивалю науки 2022. Студенти спеціальності «Соціальна робота» 4 і 3 курсів та викладачі циклової комісії з педагогічної освіти розглянули різні питання: українська наука; наше жіноцтво; українська мова; українська пісня.

На заході обговорили набуття систематичного характеру наукової діяльності на теренах України, сучасний стан науки та світові  передові дослідження, що здійснюються в Україні. Дискутували про роль жінки в історії нашої країни, про її вагомий вклад у майбутню перемогу у війні. Для кожного українця зараз є надважливими українська мова і українська пісня. Ми також розглянули різні проєкти і дослідження, що стосуються цих тем.

Кожна тема, в науковому аукціоні виступає як лот. Дуже цікавим став лот «Най-най», там була найбільша кількість ставок – учасники аукціону пропонували ставки в тих сферах, де Україна і українці є найкращими.

Переможцями стали одразу дві студентки – Антоніна Яремчук і Вікторія Шилова.

Модератор заходу: викладач циклової комісії з педагогічної освіти Марина Репка.

Науковий аукціон “Моя субтильн...
Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022
Науковий аукціон “Моя субтильн...
Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022
Науковий аукціон “Моя субтильн...
Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022
Науковий аукціон “Моя субтильн...
Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022
Науковий аукціон “Моя субтильн...
Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022
Науковий аукціон “Моя субтильн...
Науковий аукціон “Моя субтильна незалежність” у рамках Фестивалю науки 2022