Конкурс педагогічної майстерност «Вчитель – моє покликання»

4 квітня в Університетському коледжі відбувся конкурс педагогічної майстерност «Вчитель – моє покликання» за участю студентів IV курсу спеціальності «Початкова освіта» під керівництвом викладачів циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін Пономаренко Т.Ю. та Дюденко Х.С.

Учасники мали змогу проявити свої таланти у візитівці «Моє педагогічне кредо» і показати свою теоретичну підготовку у конкурсі «Брейн-ринг». Студенти показали належний рівень методичної підготовки умодернізації уроку, котрий вони переглянули напередодні. Конкурс «Публічний виступ» продемонстрував вміння студентів висловлюватися, впевнено поводити себе перед аудиторією. Найцікавішим та найвидовищнішим став конкурс «Коли діти зводять з розуму», в ході якого студенти інсценізовували педагогічні ситуації і успішно розв’язували їх.

Переможців визначали в таких номінаціях: перше місце, майстерність, оригінальність, комунікативність, креативність, інтелектуальність.

Вітаємо групу ПОмс-6-10-4Од за перемогу у конкурсі «Вчитель – моє покликання»!