Заняття з елементами тренінгу «Безпека в Інтернеті: навчаємось розрізняти та спростовувати фейки в Інтернет-мережі»

29 квітня 2020 року відбулось заняття з елементами тренінгу «Безпека в Інтернеті: навчаємось розрізняти та спростовувати фейки в Інтернет-мережі», головною метою стало сприяння підвищення медіа-грамотності студентів, розвиток критичного мислення і комунікативних навичок. Заняття пройшло на онлайн-платформі Hangouts Meet із застосуванням інтерактивних методів.

На занятті ми зі студентами та співробітниками коледжу навчились відрізняти реальні факти про нашу країну від вигаданих, розпізнавати справжні фото, від ретушованих, дізнались про онлайн ресурси для перевірки інформації в медіа-просторі. Ми визначили небезпеки Інтернет-мережі та засоби їх подолання, виокремили правила користування онлайн сервісів.