Круглий стіл на тему "Відчуття щастя студентами вищого навчального закладу"

3 квітня 2014 року в рамках тижня науки викладачем циклової комісії з педагогічної освіти Щербанем Б.О. за участю студентів спеціальності “Початкова освіта” був проведений круглий стіл на тему "Відчуття щастя студентами вищого навчального закладу".

Проведенню круглого столу передувало попереднє дослідження студентами особливостей розуміння поняття “щастя” людьми різних вікових груп та проведення соціологічних опитувань на тему “що для вас є щастям?”

Після представлення результатів досліджень зроблені висновки та заплановано проведення психологічного дослідження "Психологічні детермінанти та складові щастя студентської молоді" з подальшою інтерпретацією результатів в наступному навчальному році.