Тренінг «Безпечна міграція - Боїнг #527»

27 лютого 2020 року із студентами Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності Дизайн, разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Пашинцевою Дарією і Курченко Тетяною, було проведено тренінгове заняття з тематики попередження торгівлі людьми серед молодих людей «Безпечна міграція – Боїнг #527».
Студенти поповнили свої знання щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, обговорили ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми, причини та наслідки цього явища, а також актуалізували знання учасників про особливості поїздок за кордон та обговорили питання легальності та нелегальності перебування в іншій країні.
Даний тренінг зацікавив студентів своєю інформативністю, наочністю, цікавою тренінговою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою.
Модератор Винар В. І. – викладач Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.