Екскурсія «Назустріч свободі»

19.02.2020 року студенти ПОмс–1–17–4.0д групи Університетського коледжу разом з куратором Мішенковою В.В. відвідали екскурсію «Назустріч свободі» в інформаційно-виставковому центрі Національного музею Революції Гідності. Екскурсію проводив Євгеній Сафар'янс, cтарший науковий  співробітник Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності. Студенти ознайомилися з передумовами Євромайдану; завдяки мультимедійним засобам змогли зануритися в атмосферу подій, що відбувались  на Майдані Незалежності у 2013-2014 роках;  походили по стилізованій карті центру Києва, на якій позначені ключові місця революції; залишили напис на «топографічній стіні» - імітації майданівської, дерев’яної, на дощечках якої люди писали назви своїх населених пунктів.