Виїзна лекція на тему "Напрями впровадження досвіду розвитку академічної чесності майбутніх фахівців університетів Європейського Союзу у систему вищої освіти України"

14 лютого 2020 року на базі Американської бібліотеки імені Віктора Китастого відбулася виїзна лекція для студентів ІІ курсу групи ДОмс-2-18-3.Од на тему "Напрями впровадження досвіду розвитку академічної чесності майбутніх фахівців університетів Європейського Союзу у систему вищої освіти України". Під час лекції студенти дізналися про особливості імплементації європейського досвіду академічної чесності у систему вищої освіти України, концептуальні основи формування академічної чесності у майбутніх педагогів під час професійної підготовки; студенти мали нагоду виокремити суть поняття академічної чесності у науковому дискурсі, його зміст стосовно формування особистісних та професійних характеристик компетентного фахівця; визначили рівні свого ставлення до проявів академічної недоброчесності.
Модератор: викладач циклової комісії з педагогічної освіти, Сопова Д.О.