Кіноперегляд «Життя на продаж»

13 грудня 2019 року із студентами першого курсу Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності Соціальна педагогіка і Образотворче мистецтво, разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Сінельніченко Яною, Пашинцевою Дарією відбувся кіноперегляд та обговорення фільму «Життя на продаж».
Учасники отримали інформацію щодо проблеми торгівлі людьми, обговорили міфи щодо цього явища та ознайомилися з правилами безпечної міграції. Даний захід зацікавив студентів своєю інформативністю і активною формою дискусії.
Модератори Винар В. І., Репка М.В. – викладачі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.