Тренінг «Розвиток емоційного інтелекту»

9 грудня 2019 року в Університетському коледжі Київського Університету імені Бориса Грінченка для студентів другого курсу спеціальності Соціальна педагогіка разом з куратором Винар В.І. та соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Сінельніченко Яною та Курченко Тетяною було проведено тренінгове заняття: «Розвиток емоційного інтелекту».
Учасники тренінгу розширили свої знання про вміння та навички необхідні сучасній людині, розкрили поняття емоційного інтелекту та визначили його рівень за допомогою методики Хола, а також презентували техніки розвитку емоційного інтелекту в умовах сьогодення.
Даний тренінг зацікавив студентів своєю інформативністю, цікавою тренінговою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою співпраці.