Проєкт «Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації»

22 листопада 2019 року на базі готелю «Президент», вул. Госпітальна,12 (м. Київ) відбулася зустріч учасників проєкту «Інституалізація «універсального» асистента вчителя в Україні: дослідження умов для реалізації», № 52996.
Університетський коледж Київського університет імені Бориса Грінченка представляла Оксана Кошіль, завідувачка шкільного відділення, консультант проєкту.
Під час зустрічі було детально обговорено умови дослідження ситуації з підготовки асистентів педагогів (вихователів та вчителів), які були б спроможні працювати в інклюзивному освітньому середовищі – середовищі, в якому можуть навчатися різні діти: діти з особливими освітніми потребами, діти-представники національних/етнічних меншин, діти, які у більшості міжнародних документів (ЮНЕСКО, Світовий Банк) відносяться до категорії дітей з особливими потребами.