Участь у форумі «Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними»

Завідувачка шкільного відділення Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Оксана Кошіль з 22 по 23 листопада 2019 року брала участь у форумі «Навчання без перешкод: як зробити українські школи інклюзивними», який організували ГО «Смарт освіта» спільно з Міністерством освіти і науки України та Міжнародним фондом «Відродження». Упродовж дводенного форуму було порушено питання щодо проблем розвитку інклюзивної освіти в Україні. Окрему увагу приділено розвитку дошкільної та шкільної інклюзії, профорієнтації дітей з особливими освітніми потребами, розвитку ІРЦ та оптимізації мережі спеціальних закладів загальної середньої освіти.
Спікерами форуму були: Др. Стефанія Алішаускєнє, професорка Інституту освіти Шяуляйського університету, головна редакторка наукового періодичного видання «Спеціальна освіта» (Литва); Еріка Жабова, проєктна менеджерка Фонду відкритого суспільства (Словаччина); Божідар Ніколіч, виконавчий директор Romanipen, президент Асоціації педагогічних асистентів Сербії – APAS; Любомира Мандзій, заступниця міністерки освіти і науки України; Віталій Музиченко, заступник міністра соціальної політики; Младена Качурець, заступниця міністерки охорони здоров’я; Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини.