Третє тренінгове заняття «Безпечна міграція»

15 листопада 2019 року із студентами Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності Соціальна педагогіка, разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Сінельніченко Яною, Пашинцевою Дарією було проведено третє тренінгове заняття для підготовки лідерів-волонтерів з тематики попередження торгівлі людьми серед молодих людей «Безпечна міграція».

Студенти визначили ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми, причини та наслідки цього явища, а також обговорили покроковий план реалізації заходів з тематики протидії торгівлі людьми серед молоді.

Даний тренінг пройшов цікаво та інформативно в доброзичливій атмосфері співпраці.

Модератор Винар В. І. – викладач Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.