Дискусійна платформа у рамках реалізації Модулю «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського Союзу»

30 жовтня 2019 року студенти ІІІ курсу спеціальності "Дошкільна освіта" та викладач циклової комісії з педагогічної освіти Сопова Д.О. взяли участь у дискусійній платформі у рамках реалізації Модулю «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського Союзу» (Програма ЕРАЗМУС+: Жан Моне) щодо забезпечення якості вищої освіти в країнах Східної Європи. У ході дискусії студенти ознайомились із формуванням культури якості в університетах Східної Європи та обговорили взаємний вплив управлінської системи забезпечення якості освіти і ціннісних орієнтацій учасників освітнього процесу на підготовку фахівців з вищою освітою.