Тренінг на тему «Складна розмова про відповідальність. Робота з батьками дітей з особливими освітніми потребами»

11 вересня 2019 року в рамках декади циклової комісії педагогічної освіти, відбувся тренінг зі студентами 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» на тему: «Складна розмова про відповідальність. Робота з батьками дітей з особливими освітніми потребами». Метою цього заходу було розкрити теоретичні та практичні аспекти формування відповідальної позиції людини, як у професійній діяльності, так і в особистому житті. Перед аудиторією було поставлене проблемне питання: «Чому часто людина, беручи на себе певні зобов’язання, не дотримуються обіцяного?» Під час тренінгу було розглянуто одну з технік сфокусованої бесіди, яка дала певні відповіді на поставлене запитання. Студенти працювали в парах, розглядали окремі кейси з проблемних ситуацій, вчилися будувати активні діалоги.

Модератор: Пижевська І.В.