Майстер-клас з педагогіки на тему: «Урок – основна форма навчання в школі»

08 жовтня 2019 року викладач  Петренко Л.П. провела майстер-клас з педагогіки на виїзному занятті зі студентами III курсу спеціальності «Початкова освіта» в суспільно-гуманітарній гімназії №176 м. Києва на тему: «Урок – основна форма навчання в школі». Студенти вчилися спостерігати та аналізувати урок «Я досліджую світ» у 2 класі. Майбутні педагоги визначали структурні елементи уроку, їх дидактичну мету та наповнення, особливості проведення відповідно до Концепції НУШ, виділяли методи та засоби навчання, шляхи реалізації мети та завдань уроку. Лариса Павлівна провела детальний аналіз уроку. В обговоренні активну участь брали студенти. На завершення зустрічі було запропоновано скласти методичний кейс, а також «Методичний кросворд».