Відкрите заняття на тему: «Конфлікти в організаціях та сфері управління»

09.10.2019 у рамках педагогічної декади викладач комісії Павлюк Юлія Андріївна провела відкрите заняття на тему: «Конфлікти в організаціях та сфері управління» для студентів спеціальності «Організація виробництва» групи ОВмс-1-16-4.0д. Під час семінару студенти, закріпили зняння про конфлікти, їх види у сфері управління та причини виникнення, дізналися про ефективні шляхи розв’язання конфліктних ситуацій. Викладачка використовувала різні форми та методи на занятті-практикумі: робота в групах, індивідуальні виступи студентів, проектну роботу, практикум, рольові ігри. Заняття було цікавим, змістовним, повчальним. Присутні члени циклової комісії проаналізували заняття, висловили рекомендації, подякували викладачці Павлюк Ю.А. та студентам групи ОВмс-1-16-4.0д.