Відкрите заняття на тему: «Особливості реалізації соціальної реабілітації та соціальної профілактики»

У рамках педагогічної декади 10.09.2019 викладач Репка Марина Василівна провела відкрите заняття з дисципліни «Соціальна педагогіка» для студентів групи СПмс-1-17-4.0д на тему: «Особливості реалізації соціальної реабілітації та соціальної профілактики».

Семінар-практикум був спрямований на поповнення й узагальнення знання студентів про соціальну реабілітацію та соціальну профілактику, сприянню розвитку комунікативних навичок та навичок роботи в малих групах. Студенти виступали з доповідями, розв’язували соціально-педагогічні задачі, переглядали та аналізували відеоматеріали, презентували міні-проекти. Викладачка доклала максимум зусиль для реалізації плану та поставленої мети відкритого заняття. Присутні члени циклової комісії проаналізували заняття й висловили рекомендації та поради, а також подяку Репці М.В. студентам групи СПмс-1-17-4.0д.