Педагогічні читання «В.Сухомлинський у діалозі з сучасністю» зі студенти спеціальності «Початкова освіта»

9 жовтня в Університетському коледжі в рамках декади комісії з педагогічної освіти відбулися педагогічні читання «В.Сухомлинський у діалозі з сучасністю» зі студенти спеціальності «Початкова освіта».

На початку Читань з напутнім словом звернулася до присутніх викладач циклової комісії Л.П.Петренко, яка наголосила на необхідності усвідомлення важливості й актуальності педагогічних ідей Василя Сухомлинського, популяризації його науково-педагогічної спадщини. Студенти переглянули відеотеку «В.О. Сухомлинський». Під час читань організовано роботу дискусійного майданчика, огляд виставки педагогічних надбань відомого педагога. Цікавими й змістовними були доповіді студентів, як от: «Відображення педагогічних ідей в Концепції Нова українська школа», «Моральне виховання особистості в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського» та інші. Наприкінці зустрічі виникла ідея виступити з профорієнтаційною метою в школах міста Києва. Запрошуємо долучатися студентів та викладачів до такої акції!

Модератор заходу: Петренко Л.П.