Фестиваль науки 2019: Тренінг "Лідерство та активна життєва позиція!"

15 квітня 2019 року із студентами другого курсу Університетського коледжу імені Бориса Грінченка спеціальності Соціальна педагогіка, разом з викладачем Винар В.І., студентами четвертого курсу спеціальності Соціальна педагогіка Карпенко Вікторією та Куклішиною Ганною, було проведено тренінгове заняття "Лідерство та активна життєва позиція!"
Мета тренінгу полягала в розкритті особистісного потенціалу учасників групи, формування уявлень про лідерство, усвідомлення і прояв своїх сильних сторін, розвиток здатності до ціле покладання, групової взаємодії, виконання лідерських ролей; сприяння розумінню лідерства як складника життєвого самовизначення особистості.
Учасники тренінгу розширили свої знання про лідерство та класифікацію лідерів, про важливість групової взаємодії та вміння брати відповідальність за себе та інших; дослідили лідерські якості власної особистості.
Даний тренінг зацікавив студентів актуальністю теми та інформативністю, цікавою тренінговою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою співпраці.