Круглий стіл «Роль соціального педагога в Новій українській школі»

СПмс–1–17–4.0д групи, завідувача центру, соціальних педагогів. Учасники обговорили функції, принципи, зміст діяльності, основні завдання соціального педагога, зокрема особливості організації соціально-психологічного супроводу освітнього процесу, допомоги учням та вчителям в адаптації до умов НУШ, у збереженні й зміцненні психічного здоров’я, взаємовідносин між усіма учасниками освітнього процесу. Модератори: В.В. Мішенкова, В.І. Середня.