Круглий стіл «Популяризація досліджень молодих вчених»

27 березня 2019 року відбувся круглий стіл «Популяризація досліджень молодих вчених» для студентів групи ДОмс-2-17-3.0д, на якому було розглянуто актуальні проблеми молодих вчених України, можливості реалізації досліджень шляхом участі в міжнародних грантових проектах, надані практичні рекомендації щодо написання CV, мотиваційного листа й безпосередньо індивідуального дослідницького проекту, а також діяльність міжнародних та всеукраїнських організацій, їх значення у популяризації досягнень сучасної науки та сприянні розвитку молодих вчених.
Модератори: Сопова Д.О., викладач циклової комісії з педагогічної освіти, Грищук Ю.В., науковий співробітник НДЛ освітології Київського університету імені Бориса Грінченка.