Практичні заняття з використанням інтерактивних методів навчання на тему «Усвідомлене батьківство як умова повноцінного розвитку дитини»

11 і 13 березня 2019 року були проведені практичні заняття з використанням інтерактивних методів навчання на тему «Усвідомлене батьківство як умова повноцінного розвитку дитини» з дисципліни «Підготовка педагогів до роботи з батьками» із студентами ІІІ курсу спеціальності Початкова освіта викладачем Хоменко О.А.
Студенти під час заняття визначили основні засади усвідомленого батьківства, проаналізували шляхи вихованні та їхній вплив на процес формування особистості дитини.
Робота у групах дозволила студентам усвідомити необхідність взаємодії педагога з батьками та віпрацювати ефективні методи спілкування. Заняття пройшли змістовно і цікаво.