Практикум з академічної доброчесності

08 лютого 2019р. в рамках тижня удосконалення педагогічної майстерності для викладачів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено практикум з академічної доброчесності. Під час практикумувикладачі поглибили знання про явище плагіату та дотримання принципів академічної доброчесності у системі вищої освіти. Були розглянуті морально-етичні засади поняття «академічна доброчесність» як базису формування системи професійних якостей особистості, вимогливості до самого себе і свого оточення, відповідальності за наслідки своїх дій. За допомогою інтерактивних ігор було закцентовано увагу на значущості дотримання норм академічної доброчесності у написанні різних видів наукових робіт. Модератор заходу: викладач циклової комісії з педагогічної освіти Сопова Д.О.