Тренінг на тему «Дотримання норм академічної чесності у написанні наукових робіт»

06 грудня 2018р. на честь святкування Дня Університету для студентів ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» був проведений тренінг на тему «Дотримання норм академічної чесності у написанні наукових робіт». У рамках тренінгу студенти дізналися про явище плагіату та дотримання принципів академічної чесності в системі вищої освіти. Були розглянуті морально-етичні засади поняття «академічна чесність» як базису формування системи професійних якостей особистості, вимогливості до самого себе і свого оточення, відповідальності за наслідки своїх дій, чесності. За допомогою інтерактивних ігор було закцентовано увагу на значущості дотримання норм академічної чесності у написанні різних видів наукових робіт. Модератор заходу: викладач циклової комісії з педагогічної освіти Сопова Д.О.