Тренінг "Молодь проти насильства!"

30 листопада і 3 грудня 2018 року зі студентами І-ІІ курсів Університетського коледжу спеціальності Соціальна педагогіка, разом з викладачем Винар В.І., студентами четвертого курсу спеціальності Соціальна педагогіка Спіріним Андрієм, Карпенко Вікторією, Куклішиною Ганною, в співпраці зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції Дашутіною Оленою Василівною, старшим лейтинантом поліції Берсименко Юлією та соціальним працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Труш Анастасією, Сінельніченко Яною, Пашинцевою Дарією було проведено тренінгове заняття "Молодь проти насильства!"
Мета тренінгу полягала в розкритті особливостей роботи соціального педагога у попередженні булінгу в підлітковому середовищі, визначенні шляхів взаємодії соціального педагога та шкільного офіцера поліції.
Учасники тренінгу розширили свої знання про види й причини виникнення булінгу, особливості впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювали техніки та способи попередження булінгу в підлітковому середовищі, визначили способи надання і отримання допомоги, розвивали навички відповідальної поведінки та конструктивного вирішення конфліктних ситуацій.
Даний тренінг зацікавив студентів своєю інформативністю, наочністю, позитивною та доброзичливою атмосферою співпраці, цікавою тренінговою формою роботи.