Круглий стіл на тему «Формування комунікативної компетентності в навчальному процесі»

14 травня в рамках Тижня науки в Університетському коледжі відбувся круглий стіл на тему «Формування комунікативної компетентності в навчальному процесі» за участю студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладачів циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін Середньої В.І., Карпович О.В.

Проведенню круглого столу передувало дослідження студентами ІІІ курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» стану сформованості комунікативної компетентності у студентів коледжу різних спеціальностей за методикою «Діагностика комунікативно-характерологічних особливостей (за Л.І.Ужанським)». Проведене дослідження дало змогу проаналізувати рівні сформованості комунікативної компетентності у студентів та зробити висновки щодо відмінності у рівнях сформованості у різних спеціальностей і курсів: рівень комунікативної компетентності більш сформований у студентів гуманітарних спеціальностей старших курсів.