Виїзне заняття з теми "Використання спадщини Василя Сухомлинського в розвитку дітей дошкільного віку"

27 березня 2018 року відбулося виїзне заняття для студентами ІІІ курсу спеціальності "Дошкільна освіта" на базі закладу дошкільної освіти № 428 з теми "Використання спадщини Василя Сухомлинського в розвитку дітей дошкільного віку". Вихователь середньої групи Могутнова Н.В. поділилась досвідом використання проектної технології та групової організації дітей. А студенти стали безпосередніми учасниками "освітньої подорожі", яку здійснювали малюки, та активними партнерами процесу співтворчості за казками Василя Сухомлинського - декоративного малювання рушника на тканині, декоративного ліплення (оздоблення колиски), аплікації та конструювання з паперу.
Модератор – викладач ЦК з педагогічної освіти: Меленець Л.І. канд.пед.наук