Відкрите заняття на тему "Теоретичні засади формування художньо-мовленнєвої діяльності дітей"

15 листопада 2017 року в групі ДОмс-1-16-3.0д відбулося відкрите заняття викладача циклової комісії з педагогічної освіти Сопової Д.О. з навчальної дисципліни "Методика розвитку мовлення та навчання елементів грамоти" на тему "Теоретичні засади формування художньо-мовленнєвої діяльності дітей". Викладачем було створено умови для зацікавлення та актуалізації знань студентів завдяки використанню інтерактивних додатків, розроблених на платформі Learning Apps: вікторини, кросворди, пазли, наочний матеріал, відеофрагменти.
Удосконалено базові теоретичні знання про особливості формування художньо-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку, закріплено вміння визначати зміст та завдання формування художньо-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку у різних вікових групах, користуючись програмою виховання та навчання дітей дошкільного віку «Дитина». Також студентів було ознайомлено з особливостями навчання дітей, методами і прийомами формування художньо-мовленнєвої діяльності у дошкільному віці. Заняття пройшло доброзичливо, з почуттям відповідальності під час виконання завдань.
Модератор – викладач циклової комісії з педагогічної освіти Д.О. Сопова.