Тренінгове заняття «Побудова позитивної життєвої перспективи майбутніх соціальних педагогів»

5 жовтня 2017 року із студентами третього курсу Університетського коледжу імені Бориса Грінченка спеціальності Соціальна педагогіка, разом з куратором Винар В.І. та студентами 6 курсу спеціальності Соціальна педагогіка Інституту людини КУ імені Бориса Грінченка, а нині соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Сінельніченко Яною, Пашинцевою Дарією було проведено тренінгове заняття «Побудова позитивної життєвої перспективи майбутніх соціальних педагогів».
Мета тренінгу полягала в розкритті особистісного потенціалу учасників, формуванні уявлень щодо самопізнання та позитивного ставлення до себе. У процесі тренінгу студенти працювали над розвитком необхідних навичок щодо реалізації себе в професійному становленні, удосконалювали навички прийняття рішень, визначали наявні та необхідні ресурси для побудови позитивної життєвої перспективи майбутніх соціальних педагогів.
Тренінг зацікавив студентів своєю оригінальністю, інформативністю, наочністю, цікавою формою роботи, позитивною, доброзичливою атмосферою, відкритістю і професіоналізмом організаторів тренінгу.

Модератор: Винар В.В.