Брейн-ринг «Соціальний педагог майбутнього»

12.04.2017р. в Університетському коледжі у рамках декади циклової комісії з педагогічної освіти для студентів 3-4 курсів спеціальності «Соціальна педагогіка» відбувся брейн-ринг за темою «Соціальний педагог майбутнього».
Мета: сприяти розвитку соціальної педагогіки як перспективного напряму педагогічної науки шляхом підвищення престижу професії соціального педагога у студентів, розширити соціально-педагогічні компетентності майбутніх фахівців, формувати їх готовність до продуктивної професійної діяльності. Під час заходу студенти мали змогу продемонструвати свої знання з соціальної педагогіки та методики соціально-педагогічної роботи, приймали участь у педагогічній вікторині, захищали проекти, розробляли модель соціально-педагогічної служби майбутнього.