Виставка навчально-методичних матеріалів та звіт-презентація досвіду роботи Мішенкової В.В

В рамках проходження атестації Мішенкова Вікторія Василівна 04.03.2016 року прозвітувала про результати своєї роботи як викладача психолого-педагогічних дисциплін, куратора академічної групи ПОмс-4-13-4.Од, керівника курсових робіт з психології у студентів спеціальності 5.01010201 Початкова освіта, а також керівника соціально педагогічної (пробної диференційованої) та психолого-педагогічної (пробної диференційованої) практик у студентів спеціальності 5.01010601 Соціальна педагогіка за останні п’ять років. Також викладачем був представлений комплекс навчально-методичного забезпечення з психології, загальної психології та психології (загальної, вікової, педагогічної).