Грінченківська вітальня: «Його ім’я носить наш Університет»

05 грудня 2015 р. в актовій залі Університетського коледжу була проведена Грінченківська вітальня, активну участь в якій взяли студенти ІІ курсу спеціальності Початкова освіта.
Мета заходу - поглибити знання студентів про життєвий і творчий шлях митця, розкрити секрет успіху Б.Грінченка як лідера українського відродження; стимулювати інтерес до вивчення його творчої спадщини.
Виступи студентів передбачали висвітлення питань унікальних сторінок творчої біографії Б.Д.Грінченка, а також виразне читання його поезій, інсценізацію уривків з прозових творів митця. Після перегляду фільму «Інший Грінченко» було проведено вікторину.
Формат проведеного заходу засвідчив про глибоке зацікавлення особистістю Б.Д.Грінченка.
Модератори заходу - викладачі циклової комісії педагогічної освіти Петренко Л.П., Мішенкова В.В.