Міський науково-практичний семінар на тему: «Педагогіка ніжності: архаїзм чи виклик сучасності»

В рамках співпраці циклової комісії з педагогічної освіти Університетського коледжу та кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту, студенти ІІІ-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» взяли участь у роботі міського науково-практичного семінару на тему: «Педагогіка ніжності: архаїзм чи виклик сучасності», що відбувся 16 листопада 2015 року у Київському міському будинку вчителя.

В ході науково-методичного семінару, зорганізованого у формі круглого стола, було порушено питання щодо необхідності, доцільності і особливостей використання «ніжної педагогіки» у роботі з дітьми в наш складний час. Свою точку зору висловлювали науковці, працівники дошкільних закладів, студенти спеціалітету і магістратури Педагогічного інституту, учні шкіл м. Києва, що були запрошені до участі у семінарі. Студенти Університетського коледжу також активно долучилися до обговорення порушених питань і отримали новий цікавий досвід.