Музейний урок - лекторій в Планетарії

07 травня 2015 року викладачі Глухенька Л.М., Васьківська Т.В. в рамках Декади природничих дисциплін організували для студентів І курсу Університетського коледжу музейний урок - лекторій в Планетарії на тему : “ Дивовижна подорож Сонячною системою” та “Повернення на Місяць назавжди”.
З великим задоволенням студенти спостерігали на нічному куполі Планетарію за небесними тілами Сонячної системи, сходом Сонця.
Дослідження космосу – одне з найбільших бажань. Під час перегляду студенти здійснили уявну дивовижну подорож навколо Міжнародної Космічної станції. Реалістична відео - картинка дозволила студентам на власні очі побачити дивовижну красу Сонячної системи.
супутника Землі.