Захист студентських проектів «Формування в учнів первинних астрономічних уявлень в курсі «Природознавство»

29.04.2015 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка згідно з планом Декади природничих дисциплін в рамках «Всесвітнього тижня космосу» відбувся захист навчальних студентських проектів «Формування в учнів первинних астрономічних уявлень в курсі «Природознавство», за ініціативи викладачів Васьківської Т.В. і Мальцевої Л.В.
Метою проекту було сформувати вміння використовувати вивчені теоретичні положення курсу «Астрономія» та розвинути вміння самостійно працювати з науково-популярною та довідковою літературою.
Завданням проекту було студентам збагатити і активізувати словниковий запас студентів і також навчитись формувати в учнів початкової школи первинні астрономічні уявлення.
Тематика досліджень студентів:
- Галактика. Молочний шлях (ПОмс-3-14-4Од, Радіонова К., Толкачова В., Козеренко Н., Козеренко О)
- Планети – гіганти ( ПОмс 2-14 -4 Од, Пилипенко О., Черняк Т., Оксимець В., Фещенко А.)
- Туманності ( ПОмс – 3-14-4 Од, Селезень А., Андрійко Б.)
- Комети і метеорити (ПО 1-14-4Од, Мельник Ю., Гармаш О.)
- Зорі та Сузір’я (ПО 1-14-4 Од, Овчинніков І, Кузьмич К.)
Проекти були представлені у вигляді презентацій. Активну участь у проектах приймали студенти спеціальності ”Початкова освіта”.