Конкурс – вистава «Фізики і лірики»

28 квітня 2015 року в Університетському коледжі згідно з планом декади природничих наук було проведено конкурс – виставу «Фізики і лірики» за ініціативою викладача фізики Черняхівського А.І.
Мета заходу: сприяння розвитку стійкого інтересу студентів до фізики; формування естетичних смаків; пропаганда педагогічних професій; розвиток творчих здібностей та виявлення лідерських здібностей, що в цілому сприяло реалізації місії Університету.
У конкурсах приймали участь команди «Фізика - онлайн» та «Магія».
Під час конкурсів найактивнішими були капітани команд Сошенко Л. (ОМмс-2-14-4.Од) та К. Іванова (ПОмс-3-14-4.Од), які дуже добре організували роботу команд, самі були на належному рівні в конкурсі капітанів. Особливою активністю відзначились вболівальники команд.
В музичних паузах найактивнішими були студенти групи ХОРмс-1-14-4.Од.Зуєва А.,Андрусенко А.,Панов Д., фокусник – маг Синулін Є.(група ОМмс-1-14-4.Од.) та гумористи Пархомчук О.(ПОмс-2-14-4.Од) і Проха А.(ПОмс-3-14-4.Од).
До підготовки заходу залучались викладачі музики, хореографії. Значну допомогу у підготовці та проведені заходу надав Складан А. А. Перемогу в конкурсі – виставі « Фізики і лірики» отримала команда «Магія» з рахунком 47:41.