Відкрите заняття на тему «Інфекційні хвороби»

27 квітня 2015 року в Університетському коледжі викладач Рожко А.І провела відкрите заняття з дисципліни «Основи медичних знань» на тему «Інфекційні хвороби» в групах ПОмс-3-12-4.Од та ПОмс-4-12-4.Од.
Заняття проведено у формі лекції з елементами дискусії.
Викладач продемонструвала володіння інформаційними технологіями, супроводжуючи виклад нового матеріалу викладацькою презентацією, а також застосувавши відео на тему «Правда і міфи про СНІД».
Студенти ознайомилися із поняттям «інфекційні захворювання», ознаками, клінічними формами та особливостями перебігу, збудниками інфекційних захворювань, навчилися характеризувати інфекційні хвороби та визначати значення профілактичних заходів для життя та здоров'я людини.
Інфекційні хвороби становлять загрозу розвитку людства, оскільки є причиною третини загальної щорічної кількості смертей у світі, тому викладач значну увагу приділила ознайомленню з проявами інфекційних хвороб у школярів, формуванню здоров’язберігаючих компетентностей молодших школярів.
Під час заняття обговорювалась проблема проведення щеплення у дітей та профілактики інфекційних захворювань.
На занятті поєднувалась фронтальна та групова робота студентів. Викладач використовувала різні форми спілкування: обговорення, висловлення індивідуальної думки, вирішення проблемних ситуацій.