Конференція з біології «Екологічні проблеми м. Києва»

24 квітня 2015 року в Університетському коледжі згідно з планом Декади природничих дисциплін відбулась конференція з біології «Екологічні проблеми м. Києва» за ініціативи викладача Пиндюри І.П.
Активну участь у роботі конференції брали студенти групи ОМмс-1-14-4.Од Корякіна Л., Удод К., Сошенко Л., Волошенко О. та ДЗмс-1-14-4.Од. Чоп С., Собякіна Ю., Ткаченко Л., Буйницька О., Чорна А., Лівенська С., Омельченко Н.
Студенти обговорювали питання: забруднення транспортом повітря, сміттєзвалища та їх шкода, шумовий та електромагнітний вплив на здоров’я киян, стан повітря та водойми у місті.
Кожна доповідь супроводжувалась конкретними прикладами та презентаціями. В ході проведення заняття застосовувались мультимедійні технології: відеофільм, презентація. Викладач використовувала різні форми спілкування: обговорення, висловлення індивідуальної думки, вирішення екологічних задач.
Цей захід дозволив студентам запропонувати конкретні заходи щодо подолання екологічних проблем у м. Києві.